צרו קשר

בניית אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים
בימים בהם העולם הופך ונעשה יותר ויותר נייד, אתרי האינטרנט צריכים להתאים למגוון רחב של מכשירים - החל מהמחשב הנייד, דרך הטאבלט ועד הטלפונים החכמים. ככל שהאינטרנט מגיע ליותר מכשירים שונים, כך ישנם יותר ויותר סוגי פורמטים, גדלים ורזולוציות בהם יש להציג. בעלי אתרים מבינים כי עליהם להציע פיתרון נח לגולשים, ולשם כך יש ליצור אתרים מיוחדים המותאמים לגלישה במגוון המכשירים.. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, והכנו לכם מדריך קצר שיציג בפניכם את יתרונות האתר הרספונסיבי. מוכנים? יצאנו לדרך.

מה זה אתר רספונסיבי?
עיצוב רספונסיבי הוא למעשה עיצוב גמיש וסופר-ידידותי למשתמש, אשר משתנה בהתאם לגודל הדפדפן והרזולוציה של המכשיר ממנו גולשים וצופים באתר. בניית אתר רספונסיבי מאפשרת לאלמנטים השונים להתאים את עצמם בגודל ובמיקום באופן אוטומטי, ולמעשה ליצור חווית גלישה אופטימלית מכל מכשיר, כל סוגי המסכים ולכל פלטפורמה דיגיטלית: למחשב, לאייפד, מסכי מגע, סמארטפונים ולשלל רזולוציות משתנות.יתרונותיו של אתר רספונסיבי
  • גוגל ממליצים - כבר בשנת 2012 גוגל הוציאה הצהרה רשמית והמליצה על שימוש בעיצוב רספונסיבי באתרי אינטרנט. מה שעמד מאחורי הצהרה זו היה הרצון לסייע לבעלי האתרים עם בעיית התוכן הכפול שנוצרה עקב פיצול לשני אתרים נפרדים - אתר רגיל ואתר מובייל. שימוש באתר רספונסיבי היווה יתרון משום שהוא שומר על אותה כתובת Url, תוכן זהה ויתרון במנועי החיפוש.
  • הקטנת אחוז הנטישה - אחוז הנטישה באתר שאינו מותאם למשתמשי מובייל גבוה ב-30% לעומת אתרים רספונסיביים. הסיבה לכך טמונה כמובן בחווית הגלישה של המשתמש.
  • אופטימיזציה - כאשר אנו מתחזקים שני אתרים נפרדים, עלינו לקדם אותם בנפרד והדבר גוזל מאיתנו זמן, כסף ומשאבים. אתר רספונסיבי מאפשר לנו להשקיע בקידום אתר אחד שמותאם לכל הפלטפורמות ונותן לנו יתרון משמעותי על המתחרים בעלי האתרים הנפרדים.
  • חיסכון בעלויות והחזר השקעה - מלבד היותו אתר מותאם לסלולר, היתרון הגדול באתר רספונסיבי הוא כמובן החיסכון המשמעותי של הוצאות בניית אתרים נפרדים ואפליקציות מיוחדות לכל מכשיר. בניית אתרים רספונסיביים מאפשרת התאמה לכל רזולוציה ובכך נוכל להבטיח החזר השקעה מקסימלי ולהרחיב את העסק שלנו.

כולנו רוצים להישאר מעודכנים כל הזמן, לכן בניית אתר מותאם לסמארטפון ולשאר מכשירים ניידים בעצם מאפשר לבעל העסק להישאר בקשר רציף עם הלקוח מכל מקום ובכל זמן נתון. אז רגע לפני שאתם בונים תשתית לאתר המגניב שלכם, חישבו על עיצוב רספונסיבי שיעשה לכולנו חיים קלים.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים בנוגע לרכישת אתר רספונסיבי?
מלאו את פרטיכם מטה ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית ומפורטת.

צרו קשר: