צרו קשר

יתרונות אתרי SayExpose

מבית Say – Photo&Design

מה זה אתר SayExpose?
SayExpose הינם אתרי תוכן ותדמית מקצועיים, פיתוח של חברתנו. השקענו מחשבה ומשאבים רבים בתהליך הפיתוח שלהם ומכיוון שכך, השקעה זו מאפשרת לנו למכור אותם במחיר אטרקטיבי מאוד ביחס למה שהם מציעים לכם, כך שתקבלו אתר בעיצוב אישי כפי שדמיינתם אותו.

אתר רספונסיבי - מותאם לכל מסך מחשב, לפטופ, טאבלט, סמארטפון!
כל אתרי SayExpose מוצעים לרכישה כאתרים רספונסיבים, גמישים וידידותיים מאוד, הן לגולש והן לבעל האתר. עם אתר רספונסיבי חוויית הגלישה תהיה אופטימלית מכל מחשב נייח, מחשב נייד, טאבלט או סמארטפון.
לקריאה מורחבת אודות אתרים רספונסיביים - לחצו כאן.


עיצוב באפיון אישי!
לאחר שהחלטנו לצאת לדרך, התהליך ממשיך להיות אישי לחלוטין. יחד איתכם נאפיין את הקונספט הוויזואלי של העסק שלכם והעיצוב יתבצע בפועל ע"י מעצבת מקצועית, אשר תעצב סקיצה ותעביר אליכם לפידבק, לסיעור מוחות, להערות, עד לקבלת התוצאה הוויזואלית האישית המתאימה לכם. לאחר אישורכם אנו מעבירים את העיצוב אל המתכנתים שלנו, אשר יטמיעו אותו באתר שבחרתם לרכוש.

אצלנו רוכשים אתר!
רובן המוחלט של החברות המציעות לכם אתר, מציעות לכם לשכור אתר בתשלום חודשי שוטף. אצלהן, ברגע שתהיו מעוניינים להפסיק לשלם - תאבדו את האתר שלכם והוא ירד מהאוויר (ממש כמו שכירת דירה לעומת רכישת דירה... אתם רק אורחים בדירה שלכם, בתשלום שכירות חודשי...) מה גם שהאתר שתפתחו על פלטפורמה שכזו - הוא חלק אינטגראלי מאתר החברה שבחרתם. לא תוכלו לנייד את האתר ומערכת הניהול שלו אל חברת אחסון משלכם, לדוגמה, במידה שהם מחליטים להעלות לכם את התעריף החודשי, או במידה שהחברה פשוט מפסיקה את פעילותה - אתם לחלוטין תלויים בהם. אנו ממליצים לכם לבדוק ביסודיות נקודות חשובות אלו, כי אנו גאים להבהיר לכם את אחד העקרונות שלנו: כשאתם בוחרים להקים אצלנו אתר, אתם לא שוכרים מאתנו כלום, אלא ממש רוכשים את האתר ואת מערכת הניהול המסופקת אתו. בשורה התחתונה: האתר ומערכת הניהול הם של הלקוח והלקוח הוא היחיד שיקבע את עתיד אתרו.

מערכת ניהול נוחה
בעוד שחברות רבות מציעות לכם להקים אתר שמהווה חלק אינטגרלי ממערכת מפלצתית אשר כ-80% מהפונקציות והכפתורים בה אינם רלוונטיים לכם, אצלנו מערכת הניהול היא לחלוטין בנויה עבור האתר שלכם. לא יהיה במערכת הניהול של אתרכם אפילו כפתור אחד שאינו רלוונטי עבורכם. רכישת האתר כוללת הדרכה טלפונית מלאה, על מנת להעניק לכם עצמאות מלאה ביכולת שלכם לנהל את אתרכם על הצד הטוב ביותר, כאשר כמובן גם לאחר ההדרכה אנו נשארים זמינים עבורכם לכל שאלה הנוגעת לניהול נכון של האתר.

חופש פעולה
אנו ב-Say אוהבים את המחשבה והידיעה שלקוחותינו צועדים אתנו את הדרך מתוך רצון ולא חלילה מתוך פשרה או אילוץ, לכן חשוב לנו לציין שאין אצלנו חוזים דרקוניים שכובלים את חופש הפעולה וקידום הפעילות שלכם. אנו מאמינים שזו לא רק הגישה הנכונה מוסרית ובינאישית כלפי שותפים לדרך, אלא זו גם הגישה הנכונה עסקית. אנו חושבים על כל אתר ולקוח ככרטיס הביקור שלנו, ויש לנו אינטרס עליון לשמור על "כרטיסי הביקור" שלנו יפים, מזמינים ואפקטיביים.

דומיין ואחסון לשנה במתנה!
רכישת אתר אינטרנט SayExpose יזכה אתכם גם בחבילת דומיין ואחסון האתר לשנה על השרתים המתקדמים שלנו.

עדיין מתלבטים? אנו כאן לרשותכם!
זה לא המקום להתבייש. צרו איתנו קשר בטופס מטה ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם תשובות מפורטות. אין שאלה שהיא שולית, אם היא קיימת אצלכם, היא מספיק חשובה לנו.

צרו קשר: